Zmiany w przepisach dotyczących przetwarzania danych osobowych

Szanowni Państwo,

z uwagi na niedawno wprowadzone zmiany w przepisach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz nowe orzecznictwo w tym zakresie, postanowiliśmy uaktualnić treść naszej Polityki Prywatności. Polityka ta ustala szczegółowe warunki przetwarzania pozyskanych od Państwa danych osobowych w ramach korzystania ze świadczonych przez nas usług oraz Serwisu.

Politykę zmieniliśmy głównie w zakresie powierzenia przetwarzania danych osobowych do podmiotów mających siedzibę w państwach trzecich. Państwa dane w każdym przypadku będziemy przekazywać takim podmiotom zapewniając odpowiednią podstawę prawną, np. w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej stwierdzającą odpowiedni stopień ochrony danych lub na podstawie umowy zawierającej standardowe klauzule umowne. Z uwagi na uchylenie Tarczy Prywatności UE-USA (Privacy Shield) usunęliśmy postanowienia, które odnosiły się do tej regulacji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub uwag związanych z wprowadzanymi zmianami uprzejmie prosimy o kontakt (kontakt@talentplace.pl).

Everuptive sp. z o.o.
Administrator danych osobowych

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.