Chcesz zadbać o rozwój swoich pracowników? Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci w sposób mierzalny i efektywny kosztowo szkolić swój zespół? Już teraz mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę: 10% zniżki na dostęp do platformy szkoleniowej Skillveo. Wystarczy, że do końca roku sfinalizujesz z nami zakup dowolnego pakietu. W tym celu skorzystaj z formularza na naszej stronie, a my zgłosimy się do Ciebie, aby przedstawić Ci ofertę szytą na miarę.

Z naszej platformy możesz skorzystać na 3 sposoby:  • Dostęp do bazy kursów - znajdziesz w niej ponad 160 kompleksowych kursów podanych w formie wygodnych mikro lekcji o różnorodnej tematyce, a dodatkowo testy i certyfikaty po ukończeniu szkoleń

  • Moduł wiedzy własnej - możemy wspólnie stworzyć spersonalizowane ścieżki rozwoju dla Twoich pracowników z firmowymi materiałami szkoleniowymi i automatycznym onboardingiem

  • Kurs pracy zdalnej - dwa wysokiej jakości kursy stworzone przez ekspertów pracy zdalnej, wraz z poradnikami dla managerów i pracowników. Łącznie 15 wartościowych lekcji.


Nie czekaj! Do końca roku wypełnij formularz kontaktowy na stronie i zyskaj rabat 10% na dostęp do platformy szkoleniowej Skillveo dla Twojej firmy. Znajdziesz go klikając w poniższy baner.

Rabat 10% do końca roku