MS Excel – formuły logiczne

O czym jest kurs?

Kurs obejmuje zagadnienia związane z adresowaniem komórek, funkcjami ”jeżeli”, wyszukiwaniem danych, a także analizowaniem warunkowym.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs przeznaczony jest dla:

 • pasjonatów Excela,

 • osób, które chcą przyspieszyć swoją pracę,

 • każdego, kto jest ciekawy przydatnych formuł i skrótów.

Czego się nauczysz?

 • korzystania z podstawowej funkcji “jeżeli” oraz jej rozszerzeń, takich jak: suma, wyszukaj, średnia itp.,
 • analizowania warunkowego,
 • sprawnego edytowania arkusza kalkulacyjnego.

Co znajdziesz w kursie?

17 lekcji wideo
o długości 1 h

17 zadań
do samodzielnego wykonania, które można pobrać

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Mateusz Hauschild

Sylwetka trenera

Mateusz Hauschild to szkoleniowiec specjalizujący się w prowadzeniu kursów online z zakresu Excela.

To doświadczony ekspert, który posiada głęboką wiedzę na temat tego popularnego programu do analizy danych i tworzenia arkuszy kalkulacyjnych.

Zajmuje się nauczaniem uczestników praktycznych umiejętności i technik związanych z wykorzystaniem Excela w biznesie, finansach, księgowości i innych dziedzinach.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Mateusz pomógł setkom uczestników zwiększyć swoje umiejętności w obszarze Excela, a także przynieść korzyści zarówno w ich życiu zawodowym, jak i osobistym.

MS Excel – formuły logiczne - opis kursu

Kurs zapewnia niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie zaawansowanej analizy danych w programie Excel. Skupia się na różnych zagadnieniach na przykład takich, które umożliwią efektywne przetwarzanie i analizowanie danych w bardziej zaawansowany sposób. Jego uczestnicy nauczą się przydatnych funkcji, a także przydatnych skrótów do wykorzystania w codziennej pracy.

Opanuj tajniki funkcji ''jeżeli'' oraz innych zagadnień! Kurs Excel w platformie Skillveo

Niezależnie od tego, czy korzystasz z arkusza Microsoft Excel 2010, Excel 2013, Excel 2016, czy nowszej jego wersji, możesz skorzystać z tego szkolenia. Jest ono przeznaczone dla osób, które już posiadają podstawową wiedzę na temat Excela i chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie analizy danych. Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem biurowym, analitykiem danych czy przedsiębiorcą, kurs “Microsoft Excel: formuły logiczne” pomoże Ci w skutecznym przetwarzaniu i analizowaniu danych, co przekłada się na podejmowanie lepszych decyzji opartych na faktach i danych liczbowych.

Chcesz stworzyć funkcję ”Zwraca wartość PRAWDA, jeśli wszystkie argumenty mają wartość PRAWDA”? Z kursem od Skillveo będzie to możliwe! Nauczysz się także jak sformatować zbiór danych według funkcji ”prawda lub fałsz” lub ”wartość jeśli fałsz”.

Zastosowanie funkcji, funkcje logiczne, wartość jeśli prawda i wiele więcej

Podczas kursu będziesz zgłębiał techniki adresowania komórek, które pozwolą Ci precyzyjnie określać zakresy komórek i odwoływać się do konkretnych wartości. Nauczysz się również wykorzystywać potężną funkcję “Jeżeli”, która pozwoli Ci tworzyć logiczne warunki i wykonywać różne operacje na podstawie spełnienia tych warunków.

Poznasz także inne funkcje logiczne, na przykład ”wartość prawda lub fałsz”, czy funkcje ”oraz”. Dowiesz się, jak policzyć ile argumentów ma wartość X. Kurs jest nagrany, jeśli jednak dojdzie do sytuacji, w której potrzebujesz dodatkowej pomocy, możesz zadać pytanie ekspertowi w prosty sposób, wysyłając zapytanie poprzez platformę.

Funkcje logiczne od podstaw - kurs MS Excel

Poznasz techniki analizy warunkowej, które umożliwią Ci analizowanie danych w zależności od określonych warunków. Będziesz w stanie tworzyć różne scenariusze i wykonywać analizę czułości na podstawie zmieniających się warunków. Kurs “Microsoft Excel: Formuły logiczne” skupia się na zapoznaniu Cię z różnymi funkcjami logicznymi dostępnymi w programie Excel. Funkcje logiczne to potężne narzędzia, które pozwalają na automatyczne wykonywanie działań na podstawie określonych warunków logicznych.

Kurs umożliwia tworzenie testów logicznych, a także ułatwia ich czytanie. Oto kilka kwestii, jakie zostaną poruszone podczas szkolenia:

 • wyodrębnianie najbliższej liczby całkowitej lub niecałkowitej,
 • wykorzystanie funkcji ”oraz” lub ”wartość fałsz”,
 • wskazywanie, jaka wartość w komórce ma wartość fałsz,
 • co zrobić, aby sprawdzić czy liczba nie jest większa niż wartość X,
 • funkcja ”jeżeli” i wiele innych.

Pamiętaj, że zawsze możesz zadać pytanie naszym ekspertom lub uzyskać pomoc techniczną w prosty sposób - wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Fabryczna 1,
31-533 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000

Skillveo © 2023 | Design and coding by Brandobry