MS Excel – podstawy VBA

O czym jest kurs?

Kurs przybliża zaawansowane funkcje arkusza. Poruszane są w nim tematy makr, które wprowadza się i konfiguruje z pomocą języka programowania.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs przeznaczony jest dla:

  • osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w obszarze programowania w VBA w kontekście programu Microsoft Excel,
  • użytkowników Excela, którzy chcą nauczyć się automatyzować zadania i tworzyć zaawansowane makra,
  • profesjonalistów i amatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu automatyzacji i dostosowywania funkcji programu Excel z wykorzystaniem VBA

Czego się nauczysz?

  • Jak rejestrować makra,
  • Tworzenia funkcji tekstowych,
  • Konstruowania funkcji mechanicznych,
  • Przydatnych formuł,
  • Archiwizowania danych.

Co znajdziesz w kursie?

17 lekcji wideo
o długości 1 h

17 zadań
do samodzielnego wykonania,

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Mateusz Hauschild

Sylwetka trenera

Mateusz Hauschild to szkoleniowiec specjalizujący się w prowadzeniu kursów online z zakresu Excela.

To doświadczony ekspert, który posiada głęboką wiedzę na temat tego popularnego programu do analizy danych i tworzenia arkuszy kalkulacyjnych.

Zajmuje się nauczaniem uczestników praktycznych umiejętności i technik związanych z wykorzystaniem Excela w biznesie, finansach, księgowości i innych dziedzinach.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Mateusz pomógł setkom uczestników zwiększyć swoje umiejętności w obszarze Excela, a także przynieść korzyści zarówno w ich życiu zawodowym, jak i osobistym.

MS Excel – podstawy VBA - opis kursu

Kurs “Microsoft Excel – Podstawy VBA” to doskonała propozycja dla osób pragnących opanować podstawy programowania w języku VBA (Visual Basic for Applications) w kontekście aplikacji Excel.

VBA dla początkujących

Kurs składa się z praktycznych lekcji, które krok po kroku wprowadzą słuchaczy w świat VBA. Uczestnicy nauczą się tworzenia własnych procedur, manipulowania danymi, generowania raportów i interakcji z użytkownikiem za pomocą formularzy. Dodatkowo, kurs omawia zaawansowane tematy, takie jak debugowanie kodu, optymalizacja wydajności i praca z obiektami programu Excel. Każdy z poruszanych tematów przyda się zarówno w codziennej pracy, jak i podczas samodzielnego działania w Excelu.

Programowanie w MS Excel

Ukończenie kursu “Podstawy VBA” pozwoli uczestnikom automatyzować powtarzalne czynności, usprawnić procesy pracy oraz zwiększyć produktywność. Dzięki zdobytym umiejętnościom, będą w stanie dostosować Excel do swoich indywidualnych potrzeb i osiągnąć lepsze wyniki w obszarze analizy danych i raportowania. Każde omawiane zagadnienie poruszane jest od podstaw.

Dodatkowa funkcjonalność MS Excel

Kurs “Microsoft Excel – Podstawy VBA” to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności programistyczne w Excelu, zoptymalizować swoją pracę i osiągnąć większą efektywność w wykonywanych zadaniach. Nauka języka VBA nie będzie stanowiła wyzwania dla nikogo. Oznacza to, że ze szkolenia mogą skorzystać zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące. Szkolenie przede wszystkim docenią menadżerowie, liderzy, a także inne osoby, które na co dzień przygotowują różnego rodzaju sprawozdania.

Ze Skillveo dowiesz się, jak pracować wydajniej!

Szkolenie zostało opracowane na praktycznych przykładach i nie tylko! Całość prowadzona jest przez doświadczonego nauczyciela, który wykorzystuje Visual Basic for Applications w swojej pracy. Uczestnicząc w tym kursie nauczysz się nie tylko jak wykorzystywać makra. Przede wszystkim zdobędziesz pewność siebie, która sprawi, że żadne wyzwanie w programie Excel nie będzie już dla Ciebie straszne!

Sięgnij po szkolenia od Skillveo!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Fabryczna 1,
31-533 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000

Skillveo © 2023 | Design and coding by Brandobry