MS Excel – zarządzanie dokumentem

O czym jest kurs?

Kurs odkrywa najbardziej przydatne funkcje ukryte w zakamarkach interfejsu arkusza. Obejmuje naukę skrótów klawiszowych, technik i sposobów na ułatwienie sobie codziennej pracy.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs przeznaczony jest dla:

  • wszystkich osób chcących poprawić swoją wydajność w pracy,

  • pasjonatów organizacji,

  • osób, które chcą nauczyć się sprawnie poruszać po arkuszu kalkulacyjnym.

Czego się nauczysz?

  • intuicyjnego poruszania się po arkuszu,
  • skrótów klawiszowych i przydatnych funkcji,
  • formatowania, które sprawi, że przygotowany dokument będzie jeszcze bardziej czytelny i uporządkowany.

Co znajdziesz w kursie?

15 lekcji wideo
o długości 45 minut

15 zadań
do samodzielnego wykonania,

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Mateusz Hauschild

Sylwetka trenera

Mateusz Hauschild to szkoleniowiec specjalizujący się w prowadzeniu kursów online z zakresu Excela.

To doświadczony ekspert, który posiada głęboką wiedzę na temat tego popularnego programu do analizy danych i tworzenia arkuszy kalkulacyjnych.

Zajmuje się nauczaniem uczestników praktycznych umiejętności i technik związanych z wykorzystaniem Excela w biznesie, finansach, księgowości i innych dziedzinach.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Mateusz pomógł setkom uczestników zwiększyć swoje umiejętności w obszarze Excela, a także przynieść korzyści zarówno w ich życiu zawodowym, jak i osobistym.

MS Excel - zarządzanie dokumentem - opis kursu

Kurs odkrywa najbardziej przydatne funkcje ukryte w zakamarkach interfejsu arkusza. Obejmuje naukę skrótów klawiszowych, technik i sposobów na ułatwienie sobie codziennej pracy. To doskonała opcja dla każdej osoby, która chce podnieść swoje kompetencje w zakresie wykorzystywania Excela do efektywnego zarządzania danymi i dokumentami.

Microsoft Office Excel bez tajemnic

Szkolenie skupia się na rozwijaniu umiejętności efektywnego zarządzania dokumentami za pomocą popularnego narzędzia, jakim jest arkusz kalkulacyjny. Podczas tego nauki uczestnicy zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia, edytowania i organizowania danych w arkuszu kalkulacyjnym.

Dowiedzą się, jak wykorzystać zaawansowane funkcje i formuły do analizy danych, generowania raportów oraz automatyzacji zadań. Szkolenie umożliwi uczestnikom opanowanie technik efektywnego zarządzania dokumentami, w tym tworzenia profesjonalnych tabel, wykresów i raportów. Nie zabraknie tu także rozdziału o nazwie ”graficzna prezentacja danych”.

Cel szkolenia z pakietu MS Excel

Program szkolenia obejmuje temat tworzenia prezentacji graficznych poszczególnych danych w programie MSExcel. Znajomość podstaw poruszania się po arkuszu daje możliwość późniejszego tworzenia tabel przestawnych, które mają na celu zgromadzenie danych z pewnego okresu. Uczestnicy kursu MS Office nauczą się przydatnych skrótów klawiszowych, funkcji i formatowania, które sprawi, że przygotowany dokument będzie jeszcze bardziej czytelny i uporządkowany.

Adresaci szkolenia z arkusza kalkulacyjnego

Kurs skierowany jest dla osób chcących poprawić swoją wydajność w pracy, pasjonatów organizacji oraz tych, którzy pragną nauczyć się sprawnie poruszać po arkuszu kalkulacyjnym. Bez względu na tło zawodowe, wiek czy poziom umiejętności, ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty.

Bazy danych, tworzenie prezentacji graficznych i lepsza organizacja pracy

Obecnie znajomość pakietu MS Office to podstawowa umiejętność, jakiej wymaga się od każdej osoby pracującej w biurze. Szkolenie z obsługi dokumentu umożliwi każdej osobie wejść na wyższy poziom i sprawi, że dane z arkusza kalkulacyjnego nie będą już takie straszne. Wiedzę zgromadzoną na szkoleniu można usystematyzować dzięki ćwiczeniom, które powstały na podstawie omawianych zagadnień. Materiały szkoleniowe są do pobrania bezpośrednio na platfomie Skillveo.

W szkoleniu nauczysz się korzystać z arkusza kalkulacyjnego. Informacje w nim zawarte pomogą Ci zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym!

Pracuj z wykorzystaniem wskazówek od Skillveo! Wybierz nasze szkolenia i wejdź na wyższy poziom!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Fabryczna 1,
31-533 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000

Skillveo © 2023 | Design and coding by Brandobry