VBA i makra: tworzenie formularzy

O czym jest kurs?

Kurs “VBA i makra: tworzenie formularzy” uczy tworzenia interaktywnych formularzy za pomocą języka VBA w programach Microsoft Office, umożliwiając automatyzację zadań i zwiększając efektywność pracy.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs “VBA i makra: tworzenie formularzy” jest skierowany do osób, które chcą nauczyć się tworzenia interaktywnych formularzy i automatyzacji zadań w programach Microsoft Office.

Jest odpowiedni dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w programowaniu,

Sprawdzi się także u osób, które już posiadają podstawową wiedzę na temat VBA i chcą rozwijać swoje umiejętności w tworzeniu formularzy.

Czego się nauczysz?

  •  Organizacji złożonych formularzy.
  • Działania ComboBox i ListBox.
  • Obsługi paska z kolorem.
  • Walidacji wprowadzonych danych.

Co znajdziesz w kursie?

10 lekcje wideo
o długości 1 h i 30 minut

zadanie
do samodzielnego wykonania,

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Michał Kowalczyk

Sylwetka trenera

 

Michał Kowalczyk to doświadczony ekspert w dziedzinie Excela, który ma pasję do dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Ma głęboką znajomość arkusza kalkulacyjnego oraz bogate doświadczenie w praktycznym wykorzystywaniu go w różnych obszarach zawodowych.

Michał cechuje się profesjonalizmemzaangażowaniem i cierpliwością w nauczaniu. Jego głównym celem jest pomoc uczestnikom kursu w opanowaniu zaawansowanych technik i trików Excela, które przyspieszą i usprawnią ich pracę. Jego metody dydaktyczne są klarowne i przystępne, dzięki czemu uczestnicy mogą łatwo przyswoić nową wiedzę i natychmiast zastosować ją w praktyce.

Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i pasji do Excela, Michał trafia w serca wszystkich swoich kursantów. Jego otwarte podejście i gotowość do udzielania wsparcia sprawiają, że uczestnicy czują się zmotywowani i komfortowo podczas nauki.

VBA i makra: tworzenie formularzy - opis kursu

Odkryj potęgę tworzenia interaktywnych formularzy ze szkoleniem “VBA i Makra – Tworzenie Formularzy”! Udaj się w podróż przez fascynujący świat automatyzacji i efektywności pracy z wykorzystaniem języka VBA w programach Microsoft Office. Jeśli jesteś ciekaw nowych wyzwań i chcesz opanować umiejętność tworzenia interaktywnych formularzy, jesteś we właściwym miejscu!

Zobacz, że bez problemu jesteś w stanie programować w Excelu!

Marzysz o formularzach, które wykonują pracę za Ciebie? Doskonale! Z naszym kursem dowiesz się, jak stworzyć złożone i interaktywne formularze, które zrewolucjonizują Twoją pracę. Rozkochasz się w działaniach ComboBox i ListBox, opanujesz obsługę paska z kolorem oraz nauczysz się walidować wprowadzone dane. Brzmi ekscytująco, prawda?

Poruszaj się sprawnie w Excelu dzięki szkoleniu ”VBA i makra – tworzenie formularzy”!

Boisz się VBA i makr? Jeśli masz takie odczucia, zdecydowanie powinieneś wybrać nasz kurs z zakresu Microsoft Excel i dowiedzieć się, jak korzystać z tego ułatwienia. Twórz arkusze, które same się uruchamiają i wybieraj makra, z którymi Twoja praca będzie jeszcze przyjemniejsza!

Ze Skillveo dowiesz się jak działać w VBA i makrach

Jesteś początkującym, który nigdy nie miał do czynienia z programowaniem? A może już masz pewną podstawową wiedzę na temat VBA i chcesz ją rozwijać, zdobywając umiejętności tworzenia formularzy? W obu przypadkach, ten kurs jest dla Ciebie stworzony. Bez względu na Twój poziom doświadczenia, z nami zdobędziesz nowe umiejętności, które podniosą Twój potencjał zawodowy!

VBA instrukcje warunkowe prosta, VBA obsługa błędów i inne – zobacz kurs!

W tym kursie nauczysz się zautomatyzować wiele zadań, które wykonujesz na co dzień. Pokażemy Ci techniki tworzenia własnych funkcji. Z nami będziesz mógł rozpocząć swoje nowe życie zawodowe, które będzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas!

Problem? VBA może przyjść Ci z pomocą!

Przygotuj się na spotkanie z ekspertem, który połączy Cię z tajnikami Excela i VBA. Michał Kowalczyk to prawdziwa ikona w dziedzinie Excela. Jego pasja do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami jest niesamowita. Nie tylko ma głęboką znajomość arkusza kalkulacyjnego, ale także doskonale rozumie, jak wykorzystać go w różnych obszarach zawodowych.

Dowiedz się jak w prosty sposób komunikować się z użytkownikiem w Excelu!

Bardzo ważną częścią szkoleń Michała są również zadania. Dzięki temu zapoznasz się z funkcjonalnościami VBA bądź makr nie tylko z wiedzy teoretycznej, a także tej praktycznej. Wiedza z tego kursy zostanie z Tobą na długo!

Co da Ci ten kurs?

Rozpoczniesz wyjątkową podróż składającą się z 10 lekcji, trwających łącznie 1 godzinę i 30 minut. Ale to nie wszystko! Dostaniesz zadania, które pozwolą Ci samodzielnie wykorzystać zdobytą wiedzę. A na koniec? Certyfikat zakończenia kursu Skillveo. To nie tylko dowód Twoich nowych umiejętności, ale także coś, co możesz dodać na swój profil LinkedIn w sekcji “Certyfikaty i Licencje”. Możesz także pobrać go w formacie PDF, wydrukować lub podzielić się nim z innymi.

Kurs wprowadzi Cię w VBA i marka!

Wszystkie funkcjonalności w Excelu są dla Ciebie, pamiętaj o tym! Wybierz szkolenie, za pomocą którego dowiesz się, czym są obiekty VBA, makra i dowiesz się, jak proste jest tworzenie własnych funkcji! Zrób krok do awansu w Twojej pracy i podnieś swoje kwalifikacje.

Opanuj technikę automatyzacji zadań np ze Skillveo!

Znajdź sposób na motywację
i sięgnij po szkolenia od Skillveo!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Fabryczna 1,
31-533 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000

Skillveo © 2023 | Design and coding by Brandobry