Nowe funkcjonalności i kursy w Skillveo

Nauka zdalna to skuteczny i wygodny format przyswajania wiedzy oraz podnoszenia swoich kompetencji, pod warunkiem, że jest odpowiednio przygotowana i przeprowadzona. Dlatego zespół Skillveo nieustannie pracuje nad tym, by użytkownicy biorący udział w kursach oraz firmy, które decydują się na digitalizację swoich szkoleń mogli jeszcze efektywniej korzystać z platformy. W tym miesiącu wprowadziliśmy nowe funkcjonalności w Skillveo oraz dodaliśmy premierowe kursy. Jakie? Przeczytaj krótki artykuł i sprawdź.

Nowości na platformie dla managerów kursów

Jak wiesz, panel managera pozwala Ci monitorować aktywność użytkowników, a także po ukończeniu szkolenia online, automatycznie wystawić certyfikaty dla każdego z uczestników. To nie wszystko! Wdrożona została również integracja certyfikatów z LinkedIn – dzięki temu Twoi pracownicy są w stanie od razu po zakończeniu szkolenia udostępnić dokument na swoich profilach wśród sieci kontaktów i pochwalić się zdobytym wynikiem. Co więcej, od teraz w łatwy sposób połączysz użytkowników kursu w grupy, by mogli niektóre zadania wykonywać wspólnie – na przykład przeprowadzać kreatywne burze mózgów, tworzyć koncepcje czy porównywać zaproponowane rozwiązania.

Jako manager kursu możesz również dodawać terminy do ścieżek rozwoju. Dzięki temu każde szkolenie online będzie jeszcze lepiej zorganizowane i przejrzyste – zarówno dla Ciebie, jak i dla użytkowników. Na skuteczniejsze zarządzanie kursem pozwolą również wprowadzone przez nas notyfikacje jako element ścieżek rozwoju. W ten sposób Twoi pracownicy otrzymają stosowne powiadomienie przed każdym kolejnym etapem ścieżki albo przypomnienia o zbliżających się testach wiedzy czy pojawieniu się nowych materiałów. Wdrożyliśmy również indywidualne i edytowalne notyfikacje, co oznacza, że masz więcej możliwości w kwestii przygotowania i wysyłki komunikatów do wybranych pracowników.

I wreszcie ostatnia z funkcjonalności, która pozwoli na jeszcze lepsze monitorowanie postępów uczestników szkoleń w panelu managera – dodaliśmy filtry aktywności użytkowników, z pomocą których w łatwy sposób sprawdzisz, jak wypada dana grupa szkoleniowa albo w jakim stopniu każdy z uczestników szkolenia angażuje się w jego przebieg. To cenny feedback i wskazówka, jak jeszcze możesz rozbudować szkolenia online dla pracowników.

Nowa odsłona Skillveo dla użytkowników

W Skillveo wiemy, że to od formy szkoleń zdalnych i ich organizacji zależy, czy okażą się one skuteczne. Nawet najlepiej przygotowane materiały merytoryczne mogą zostać niezauważone lub przyswojone tylko powierzchownie, jeśli nie będą osadzone w odpowiedniej strukturze. Dlatego stale badamy potrzeby użytkowników i wprowadzamy kolejne usprawnienia, by nauka online była jeszcze prostsza, ciekawsza i bardziej angażująca. W październiku miała miejsce aktualizacja interfejsu użytkownika, tak, by był on bardziej przejrzysty i dostosowany do potrzeb wszystkich szkolących się. Co się zmieniło?

Wprowadziliśmy możliwość przewijania wstążki widoku kursów, dzięki czemu użytkownicy w jeszcze łatwiejszy sposób mogą nawigować szkolenia lub konkretne ścieżki rozwoju i dostosowywać je do aktualnych potrzeb. Dodatkowo wszystkie materiały szkoleniowe tworzą teraz pliki w widoku odtwarzacza, a to sprawia, że korzystanie z nich jest prostsze i bardziej intuicyjne. Pozwala to również na szybszy powrót do materiału, który użytkownik chciałby powtórzyć przed testem lub w późniejszym czasie. Również nowości opisane wyżej, takie jak notyfikacje, integracja certyfikatów z LinkedIn czy możliwość pracy w grupach przyczynią się do efektywniejszej nauki i lepszego monitorowania postępów.

Premierowe kursy w Skillveo

Październik to nie tylko miesiąc nowych funkcjonalności na platformie Skillveo. To również czas, kiedy do oferty szkoleń trafiają nowe propozycje. Już teraz można zapisać się na:

  • Przemówienia – jak robić to dobrze
  • Szkolenie z efektywnej komunikacji
  • Szkolenie z mowy ciała
  • Techniki efektywnego planowania
  • Scrum & Agile
  • Techniki radzenia sobie z prokrastynacją
  • Zarządzanie skrzynką służbową
  • Budowanie relacji z klientami
  • Techniki zarządzania zadaniami w czasie

Z wiedzy prezentowanej w kursach zpewnością skorzystają sprzedawcy, marketerzy, managerowie, a także każdy, kto chciałby poznać sposoby na zapadające w pamięć przemówienia, elementy skutecznej komunikacji, nauczyć się odczytywać język niewerbalny i dostosowywać odpowiednie reakcje, a także odkryć sposoby na planowanie działań, które przyniesie wymierne efekty w biznesie. Możliwości jest wiele, a dzięki narzędziom wykorzystywanym na platformie Skillveo, każdy może dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursów na platformie Skillveo, to wejdź na stronę https://skillveo.com/ i wypełnij formularz kontaktowy.

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.