[Promocja] Wypróbuj Skillveo teraz w niższej cenie

Chcesz zadbać o rozwój swoich pracowników? Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci w sposób mierzalny i efektywny kosztowo szkolić swój zespół? Już teraz mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę: 10% zniżki na dostęp do platformy szkoleniowej Skillveo. Wystarczy, że do końca roku sfinalizujesz z nami zakup dowolnego pakietu. W tym celu skorzystaj z formularza na naszej stronie, a my zgłosimy się do Ciebie, aby przedstawić Ci ofertę szytą na miarę.

Z naszej platformy możesz skorzystać na 3 sposoby:

  • Dostęp do bazy kursów – znajdziesz w niej ponad 160 kompleksowych kursów podanych w formie wygodnych mikro lekcji o różnorodnej tematyce, a dodatkowo testy i certyfikaty po ukończeniu szkoleń
  • Moduł wiedzy własnej – możemy wspólnie stworzyć spersonalizowane ścieżki rozwoju dla Twoich pracowników z firmowymi materiałami szkoleniowymi i automatycznym onboardingiem
  • Kurs pracy zdalnej – dwa wysokiej jakości kursy stworzone przez ekspertów pracy zdalnej, wraz z poradnikami dla managerów i pracowników. Łącznie 15 wartościowych lekcji.

Nie czekaj! Do końca roku wypełnij formularz kontaktowy na stronie i zyskaj rabat 10% na dostęp do platformy szkoleniowej Skillveo dla Twojej firmy. Znajdziesz go klikając w poniższy baner.

Rabat 10% do końca roku

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.