Szkolenia, których nie zabije project killer

Wiele dużych firm przeznacza na szkolenia od 2% do 5% rocznych budżetów wynagrodzeń. Dla firmy produkcyjnej, która zatrudnia 200 pracowników o średnim wynagrodzeniu brutto 7000 zł / mc, będzie to budżet od 300 tys. do miliona złotych rocznie. To potężne wydatki, które w niestabilnej cenowo sytuacji gospodarczej mogą być trudne do akceptacji.

Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie w przedsiębiorstwie. Można zredukować koszty operacyjne, przeanalizować rachunki, renegocjować ceny, przenieść część działalności do miejsc o niższych kosztach. Oszczędzać energię, zautomatyzować procesy, ograniczyć zapasy, opóźniać zakupy, czy zastanowić się nad wydatkami w marketingu. Ale z pewnością nie warto obcinać kosztów na szkolenia, bo to jedna z tych inwestycji, które przynoszą w przyszłych czasie profity.

Warto je natomiast przenieść całkowicie do online’u. Nie ma lepszej okazji do próby rozpoczęcia realizacji szkoleń w nowy, w pełni zdigitalizowany sposób. Platforma Skillveo umożliwi zamknięcie budżetu szkoleniowego naszej przykładowej firmy w wartości nieprzekraczającej 100 tys. zł rocznie, dając dostęp do bogatej tematycznie bazy kursów.

Skillveo powstało z myślą o dostarczeniu zarówno dużym graczom, jak i małym podmiotom kompetentnej i weryfikowalnej bazy nowoczesnych szkoleń online. W jednym miejscu z intuicyjnym interfejsem – znajduje się wiedza podana w zaskakująco przystępny i przejrzysty sposób. Pracodawca wysyłając na takie szkolenie może je dodatkowo personalizować i monitorować jego przebieg. Co ważne, nie jest to przymusowe miejsce kursów – sami pracownicy wysoko oceniają jakość i metody szkoleniowe Sklillveo. Otrzymują wiele tematycznych materiałów, do których mają stały dostęp, a po skończonym szkoleniu odbierają certyfikat. Ponad 300 kursów, ponad 5 tysięcy lekcji – pod jednym adresem online w cenie, którą zaakceptują nawet najbardziej oszczędni w branży.
Warto sprawdzić – wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą!

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.