Microsoft Access – Praca z bazą danych

O czym jest kurs?

Odkryj świat efektywnej pracy z danymi i zdobądź praktyczne umiejętności projektowania i zarządzania bazami danych. To doskonałe szkolenie dla specjalistów ds. danych, menadżerów projektów, pracowników biurowych i wszystkich, którzy chcą wykorzystać potencjał danych w swojej pracy.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs przeznaczony jest dla:

  • Specjalistom zajmującym się danymi i analizą,
  •  Przedsiębiorcom i właścicielom firm,
  •  Menadżerom projektów,
  • Pracownikom biurowym i asystentom,
  • Osobom odpowiedzialnym za zarządzanie danymi w firmach i instytucjach,
  • Specjalistom ds. marketingu i sprzedaży.

Czego się nauczysz?

  • Tworzenia nowych baz danych,
  • Ustalania relacji między tabelami,
  • Kwerend,
  • Formularzy,
  • Raportowania.

Co znajdziesz w kursie?

38 lekcji wideo
o długości 4h i 30 minut

Zadania do samodzielnej realizacji

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Sylwetka trenera

Prowadząca nasz kurs to prawdziwa specjalistka w dziedzinie tego programu Microsoft Access. Ma on bogate doświadczenie w pracy z nim i głęboką wiedzę na temat zaawansowanych funkcji i narzędzi, które ten program oferuje. Jako ekspert analizy danych, organizacji notatek i generowania raportów, nasza prowadzący jest idealną przewodniczką dla uczestników kursu.

Microsoft Access: praca z bazą danych - opis kursu

Jeśli marzysz o wszechstronnym panowaniu nad danymi i chcesz zdobyć konkretną wiedzę z zakresu projektowania i zarządzania bazami danych, nasz kurs "Microsoft Access - Praca z bazą danych" to właśnie to, czego szukasz! To wyjątkowe szkolenie dostarczy Ci praktycznych umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do świata potencjału danych. Zobacz sam!

Poruszaj się w bazie danych jak ryba w wodzie!

Nasze szkolenie dedykowane jest wszystkim, którzy chcą się poznać z nowoczesnymi narzędziami zarządzania danymi i pragną odkryć sposoby efektywnego projektowania i wykorzystywania baz danych. Bez względu na to, czy jesteś specjalistą ds. danych, menadżerem projektów, pracownikiem biurowym czy przedsiębiorcą – zdobędziesz umiejętności, które przysłużą się w codziennej pracy.

MS Access - system obsługi relacyjnych baz danych - krok po kroku

Dołącz do Skillveo i odkryj tajniki efektywnej pracy z danymi. Otwórz drzwi do nowych możliwości i wykorzystaj potencjał danych w swojej działalności!

Zobacz, czym jest baza danych i jak nią zarządzać

Nasz kurs kierowany jest do osób, które chcą zrozumieć zaawansowane funkcje Microsoft Access i wykorzystać je w praktyce. Nauczysz się tworzenia nowych baz danych, ustalania skomplikowanych relacji między tabelami, pracowania z kwerendami, formularzami oraz generowania raportów.

Bazy danych bez tajemnic: relacyjna baza danych, tworzenie raportów i inne!

Zdobądź praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci wykorzystać dane jako cenny zasób dla Twojej działalności. Naucz się tworzyć kwerendy krzyżowe i spraw, że analiza danych będzie szybsza! Wiemy, że dzięki naszemu szkoleniu przyspieszysz realizację swoich codziennych obowiązków.

Microsoft Access krok po kroku dla każdego!

Twoja prowadząca to prawdziwa pasjonatka Microsoft Access, która z ogromnym zaangażowaniem i doświadczeniem przekaże Ci wiedzę na temat zaawansowanych funkcji i narzędzi. Jej umiejętności w analizie danych i generowaniu raportów sprawią, że nauka stanie się fascynującym procesem!

Microsoft Access - zarządzaj efektywniej każdą bazą danych!

Przez cały czas trwania kursu będziesz mógł śledzić obsługę programu od podstaw. Poćwiczysz dodawanie nowych danych w MS Access dzięki zadaniom dołączonym do kursu. To wszystko pozwoli Ci nie tylko utrwalić wiedzę, a także jeszcze lepiej opanować różnego rodzaju bazy danych, z którymi możesz mieć styczność na przykład w pracy.

Baza danych i przeglądanie danych jako krok do sprawniejszej pracy

Czekają na Ciebie 38 lekcji trwające łącznie 4,5 godziny, a także zadania, które pomogą Ci przećwiczyć zdobyte umiejętności w praktyce. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat Skillveo, który potwierdzi Twoje umiejętności na LinkedIn oraz w innych obszarach.

Nie trać czasu! Dołącz do naszej społeczności, zgłębiaj tajniki Microsoft Access i otwórz przed sobą nowe horyzonty pracy z danymi!

Znajdź sposób na motywację
i sięgnij po szkolenia od Skillveo!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Grzegórzecka 8/5,
31-530 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000