MS Outlook 2021: organizacja pracy

O czym jest kurs?

Kurs Microsoft Outlookorganizacja pracy pokaże Ci, co robić, aby żadne zadanie nie umknęło Twojej uwadze. Dzięki niemu nauczysz się tworzyć zadania i reguły, które przypomną Ci o każdym obowiązku do wykonania. Oprócz tego nauczysz się sprawnie zarządzać swoją listą kontaktów oraz tworzyć autoresponder.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs przeznaczony jest dla:

  • asystentów i sekretarek,
  • pracowników biurowych,
  • menadżerów i liderów zespołów,
  • specjalistów ds. marketingu i sprzedaży,
  • nauczycieli,
  • studentów,
  • przedsiębiorców.

Czego się nauczysz?

  • Definiowania, oznaczania i przypisywania notatek.
  • Zarządzania kontaktami.
  • Ustawiania autorespondera.
  • Czym są reguły i jak z nimi pracować.

Co znajdziesz w kursie?

5 lekcje wideo
o długości 35 minut

zadania
do samodzielnego wykonania,

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Rafał Wróbel

Sylwetka trenera

Rafał Wróbel – szkoleniowiec specjalizujący się w prowadzeniu kursów online z zakresu aplikacji Microsoft. To doświadczony ekspert, który posiada głęboką wiedzę na temat analizy danych i tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Zajmuje się nauczaniem uczestników praktycznych umiejętności i technik związanych z wykorzystaniem aplikacji w biznesie, finansach, księgowości i innych dziedzinach.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Rafał pomógł setkom uczestników zwiększyć swoje umiejętności w obszarze pracy, a także przynieść korzyści zarówno w ich życiu zawodowym, jak i osobistym.

MS Outlook 2021: organizacja pracy - opis kursu

W dzisiejszym świecie pełnym rozpraszaczy, nieocenione jest umiejętne zarządzanie czasem i obowiązkami. Oczywiście, istnieje wiele narzędzi, które mogą pomóc nam w organizacji pracy, a jednym z najbardziej wszechstronnych i skutecznych aplikacji w tej dziedzinie jest Microsoft Outlook. Jeśli chcesz opanować sztukę efektywnej organizacji, sprawnego zarządzania zadaniami i komunikacją, to kurs "Outlook 2021 - Organizacja Pracy" jest dla Ciebie stworzony! Zobacz, co Cię w nim czeka.

Poznaj tajniki programu Outlook z kursem od Skillveo.

Nie pozwól, aby chaos i niezorganizowanie rujnowały Twoją produktywność. Weź sprawy w swoje ręce i zapisz się na kurs "Outlook 2021 - Organizacja Pracy". Opanuj narzędzie, które zmieni Twój sposób myślenia o zarządzaniu czasem i obowiązkami.

Co znajduje się się w aplikacji e-mail, z której korzystasz na co dzień?

Zobacz, co zrobić, aby utworzyć nowe zadanie, jak zarządzać pocztą e-mail, a także jak poruszać się po interfejsie Office Outlook. Cała wiedza zawarta w kursie przyda Ci się podczas wykonywania różnych codziennych czynności - zarówno w domu, jak i w pracy.

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Nasze szkolenie to prawdziwa dawka wiedzy dla każdego, kto pragnie zwiększyć swoją produktywność i efektywność w pracy. Opanujesz takie umiejętności, jak:

  • Tworzenie i zarządzanie zadaniami w sposób, który zapewni Ci pełny przegląd nad wszystkimi obowiązkami,

  • Definiowanie, oznaczanie i przypisywanie notatek, dzięki którym zawsze będziesz miał pod ręką ważne informacje,

  • Sprawne zarządzanie swoją listą kontaktów, by nigdy więcej nie zgubić się w gąszczu informacji,

  • Ustawianie autorespondera, który zadba o profesjonalny kontakt z Twoimi współpracownikami i klientami,

  • Wykorzystywanie reguł, które pozwolą Ci na automatyzację procesów i zaoszczędzą Twój czas.

Naucz się korzystać z MS Outlook

Ten kurs jest doskonałym wyborem dla wielu grup zawodowych. Dedykowany jest dla:

  • Asystentów i sekretarek,

  • Pracowników biurowych, którzy pragną zwiększyć swoją efektywność i skuteczność,

  • Menadżerów i liderów zespołów, którzy szukają sposobu na sprawną organizację prac swoich podwładnych,

  • Specjalistów ds. marketingu i sprzedaży,

  • Nauczycieli i studentów,

  • Przedsiębiorców, dla których efektywność działania jest równoznaczna z osiągnięciem celów biznesowych.

Kurs obsługi programu Outlook Office krok po kroku od Skillveo

Rafał Wróbel, doświadczony ekspert w zakresie aplikacji Microsoft, będzie Twoim przewodnikiem podczas tego kursu. Jego wiedza i praktyczne umiejętności pozwolą Ci opanować funkcje Outlooka na poziomie mistrza.

Zarządzaj pocztą e-mail jak mistrz!

"Outlook 2021 - Organizacja Pracy" to szkolenie, które składa się z 5 lekcji, trwających razem łącznie 35 minut. To intensywna dawka wiedzy, która pomoże Ci stać się bardziej zorganizowanym i efektywnym. Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat Skillveo, który poświadczy Twoje umiejętności.

Gotowy do zanurzenia się w programie Outlook? Zapisz się na kurs od Skillveo!

Znajdź sposób na motywację
i sięgnij po szkolenia od Skillveo!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Grzegórzecka 8/5,
31-530 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000