Microsoft Access – Wprowadzenie

O czym jest kurs?

Gotowy rozwinąć skrzydła w świecie baz danych? To szkolenie jest dla Ciebie! Zanurz się w tajniki Microsoft Access i zdobądź podstawową wiedzę, która otworzy przed Tobą nowe możliwości.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs przeznaczony jest dla:

 • Studenci i uczniowie,
 • Pracownicy biurowi i asystenci,
 • Przedsiębiorcy i właściciele firm,
 • Specjaliści ds. marketingu i sprzedaży,
 • Osoby odpowiedzialne za przechowywanie i analizę danych w firmach i instytucjach,
 • Każdy, kto chce nauczyć się podstaw tworzenia i zarządzania bazami danych w programie Microsoft Access.

Czego się nauczysz?

 •  Importowania tabel,
 • Relacji jeden do wielu i jeden do jednego,
 • Czym są odnośniki, kwerendy, formularze,
 • Operacji INNER JOIN itp.,
 • Tworzenia podkwerend.

Co znajdziesz w kursie?

19 lekcji wideo
o długości 3h

Zadania
do samodzielnego wykonania

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Sylwetka trenera

Prowadząca nasz kurs to prawdziwa specjalistka w dziedzinie tego programu Microsoft Access. Ma on bogate doświadczenie w pracy z nim i głęboką wiedzę na temat zaawansowanych funkcji i narzędzi, które ten program oferuje. Jako ekspert analizy danych, organizacji notatek i generowania raportów, nasza prowadzący jest idealną przewodniczką dla uczestników kursu.

Microsoft Access: Wprowadzenie - opis kursu

Czy marzysz o opanowaniu tajników tworzenia i zarządzania bazami danych? Jeśli tak, nasz kurs "Microsoft Access - Wprowadzenie" jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Poznaj podstawy Microsoft Access i otwórz drzwi do fascynującego świata przechowywania i analizy danych. Zobacz, jaka przygoda czeka Cię ze Skillveo!

Bazy danych nie będą Ci już straszne!

Nasze szkolenie zapewni Ci solidne fundamenty w obszarze Microsoft Access. Bez względu na to, czy jesteś studentem, pracownikiem biurowym, przedsiębiorcą, specjalistą ds. marketingu i sprzedaży czy osobą odpowiedzialną za dane w firmie, zdobędziesz podstawową wiedzę, która umożliwi Ci tworzenie i zarządzanie bazami danych.

Bazy danych i zarządzanie nimi przy użyciu Microsoft Access

Nauczysz się sprawnego wprowadzania danych w aplikację, poznasz czym jest relacyjna baza danych, opanujesz tworzenie tabel, tworzenie raportów i wiele więcej! Ale wszystko po kolei - zaczniemy od podstaw. Skupimy się na interfejsie i pokażemy Ci, jakie funkcje możesz z jego pomocą wykonać!

Szkolenie MS Access

W ramach kursu nauczysz się importowania tabel i tworzenia relacji jeden do wielu oraz jeden do jednego. Poznasz terminy takie jak odnośniki, kwerendy, formularze i operacje INNER JOIN. Wiemy, że wszystko to może wydawać się trudne, ale wiedza przekazana w naszym szkoleniu została pogrupowana tak, że wszystko wejdzie do Twojej głowy naturalnie!

Kwerendy krzyżowe, tworzenie formularzy, usuwanie danych i wiele więcej! Wybierz szkolenie od Skillveo

Analiza danych to coś, z czym niemal każdy z nas ma styczność na co dzień. Mowa tu nie tylko o środowisku pracowniczym, a także tym prywatnym. Za pomocą naszego kursu będziesz mógł sprawnie poruszać się w bazie danych, co z pewnością przyspieszy Twoją pracę.

Naucz się tworzenia innych baz danych niż dotychczas!

Twoja prowadząca to prawdziwa specjalistka w dziedzinie MS Access. Ma ona głęboką wiedzę na temat zaawansowanych funkcji i narzędzi, które ten program oferuje. Jej doświadczenie w analizie danych, organizacji notatek i generowaniu raportów sprawia, że jest idealnym przewodnikiem dla uczestników kursu.

Bazy danych krok po kroku - niech żadne typy danych nie będą już straszne!

Praca na danych będzie odbywała się na podstawie rzetelnie przekazanej wiedzy. Zdobyte informacje będziesz mógł utrwalić dzięki zadaniom dołączonym do kursu. Będziesz mógł wrócić do nich w każdej chwili.

Kurs z obsługi programu Access

W przygotowanym przez nas szkoleniu czeka na Ciebie aż 19 lekcji, które łącznie trwają 3 godziny. To czas, który zainwestujesz w zdobycie praktycznych umiejętności, otwierając sobie drzwi do świata baz danych.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat Skillveo, który potwierdzi Twoje zdobyte umiejętności. Możesz go swobodnie prezentować na swoim profilu LinkedIn lub go wydrukować. Nie trać czasu, zapisz się już teraz na kurs od Skillveo i otwórz nowe perspektywy w zarządzaniu danymi!

Stań się mistrzem baz danych ze Skillveo!

Znajdź sposób na motywację
i sięgnij po szkolenia od Skillveo!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Fabryczna 1,
31-533 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000

Skillveo © 2023 | Design and coding by Brandobry