VBA i makra: obsługa formularzy

O czym jest kurs?

Szkolenie, które skupia się na nauce zaawansowanych technik programowania w języku VBA (Visual Basic for Applications) w kontekście tworzenia i obsługi formularzy w programie Microsoft Excel. Uczestnicy kursu zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia interaktywnych formularzy, manipulacji danymi oraz automatyzacji procesów w arkuszach kalkulacyjnych.

Do kogo kurs jest skierowany?

Kurs przeznaczony jest dla:

  • profesjonalistów korzystających z Microsoft Excela w swojej codziennej pracy,
  • programistów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w obszarze VBA,
  • specjalistów ds. danych i analityków,
  • studentów i uczniów,
  • wszystkich, którzy są zainteresowani automatyzacją procesów w Excelu i chcą nauczyć się tworzyć interaktywne formularze, które ułatwią im pracę i oszczędzą czas.

Czego się nauczysz?

  • Podstawowego nazewnictwa poszczególnych opcji.
  • Estetyki tworzenia formularzy.
  • Przekazywania do kodu.
  • Zatwierdzania i wywoływania formularza.

Co znajdziesz w kursie?

8 lekcji wideo
o długości 50 minut

zadania
do samodzielnego wykonania,

Certyfikat zakończenia kursu Skillveo

Możesz go pobrać w formacie PDF, wydrukować lub udostępnić w inny sposób.

Możesz go automatycznie zaprezentować na profilu LinkedIn
w sekcji “Certyfikaty i licencje”,

Wypróbuj za darmo

Wypełnij i wyślij formularz, nasi eksperci
przygotują dla Ciebie dostęp do platformy Skillveo

Skillveo formularz

Etap 1 z 3

Michał Kowalczyk

Sylwetka trenera

Michał Kowalczyk to doświadczony ekspert w dziedzinie Excela, który ma pasję do dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Ma głęboką znajomość arkusza kalkulacyjnego oraz bogate doświadczenie w praktycznym wykorzystywaniu go w różnych obszarach zawodowych.

Michał cechuje się profesjonalizmemzaangażowaniem i cierpliwością w nauczaniu. Jego głównym celem jest pomoc uczestnikom kursu w opanowaniu zaawansowanych technik i trików Excela, które przyspieszą i usprawnią ich pracę. Jego metody dydaktyczne są klarowne i przystępne, dzięki czemu uczestnicy mogą łatwo przyswoić nową wiedzę i natychmiast zastosować ją w praktyce.

Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i pasji do Excela, Michał trafia w serca wszystkich swoich kursantów. Jego otwarte podejście i gotowość do udzielania wsparcia sprawiają, że uczestnicy czują się zmotywowani i komfortowo podczas nauki.

VBA i makra: obsługa formularzy - opis kursu

Szkolenie skoncentrowane jest na nauce zaawansowanych technik programowania w języku VBA w kontekście tworzenia i obsługi formularzy w programie Microsoft Excel. Ten kurs pomoże Ci zdobyć praktyczne umiejętności w tworzeniu interaktywnych formularzy, manipulowaniu danymi i automatyzacji procesów w arkuszach kalkulacyjnych.

Z nami dowiesz się, jak korzystać z VBA w Excelu!

Kurs jest skierowany do różnych grup zawodowych i pasjonatów Excela. Jeśli jesteś profesjonalistą, który codziennie korzysta z Excela w swojej pracy, kurs pomoże Ci opanować zaawansowane techniki, które przyspieszą i usprawnią Twoje zadania. Dla programistów, kurs jest doskonałą okazją do poszerzenia umiejętności w zakresie VBA i wykorzystania ich w tworzeniu efektywnych formularzy.

Specjaliści ds. danych i analitycy mogą zdobyć nowe umiejętności, które pozwolą im skutecznie przetwarzać dane i prezentować wyniki. Nawet studenci i uczniowie znajdą wartość w tym kursie, gdyż mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu programowania i pracy z arkuszami kalkulacyjnymi przy użyciu VBA.

Zobacz, że bez problemu jesteś w stanie przyswajać każdą wiedzę z zakresu VBA!

Podczas kursu nauczysz się podstawowego nazewnictwa opcji, odkryjesz tajniki estetycznego tworzenia formularzy, nauczysz się przekazywać dane do kodu oraz jak zatwierdzać i wywoływać formularz. Całe szkolenie prowadzi doświadczony ekspert w dziedzinie Excela – Michał Kowalczyk. Jego wiedza i pasja w połączeniu z profesjonalnym podejściem i cierpliwością sprawiają, że kursanci czują się zmotywowani i komfortowo podczas nauki.

Dzięki Michałowi dowiesz się, jak zrobić krok do automatyzacji pracy. Stworzysz okienka, które same się uruchamiają, a także inne funkcje, które przydadzą się w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Masz problem? VBA może przyjść Ci z pomocą!

Kurs składa się z 8 lekcji, które razem trwają 50 minut – wszystko na bazie wiedzy od prawdziwych profesjonalistów! W trakcie kursu będziesz miał możliwość samodzielnej realizacji zadań praktycznych, które pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zakończenia, który możesz zaprezentować na swoim profilu LinkedIn lub wydrukować w formacie PDF.

Kurs wprowadzi Cię w temat VBA. Zobaczysz lekcje, które będą pierwszym krokiem do całkiem nowej pracy z programem Excel. Pamiętaj, że nie będzie tego kursu bez Twojej pracy. Do każdej lekcji są załączone przykładowe rozwiązania danych zagadnień, a także zadania do samodzielnej realizacji.

Naucz się w prosty sposób komunikować się z użytkownikiem - kurs MS Excel

Nie zwlekaj! Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności w obszarze Microsoft Excela, tworzenia formularzy i automatyzacji zadań, zapisz się na nasze szkolenie “VBA i Makra: Obsługa formularzy” i otwórz sobie drzwi do nowych możliwości i efektywności w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi.

Ze Skillveo uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz! Sięgnij po nasze kursy i znajdź w nich wiedzę, która odmieni Twoją pracę!

Obserwuj nas

Everuptive sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie,
ul. Fabryczna 1,
31-533 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 8.300 PLN,
KRS: 0000398401,
NIP: 6762449233,
REGON: 12241994800000

Skillveo © 2023 | Design and coding by Brandobry