Sylwetki trenerów Skillveo – Anna Molenda

Trenerzy Skillveo to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Poznajcie jedną z naszych trenerek Annę Molendę.

Anna od ponad 15 lat specjalizuje się w tematyce związanej z motywacją i komunikacją oraz sprzedażą, a także w obszarach zarządzania priorytetami, wdrażania zmian i budowania marki.

Jak sama mówi, jest pasjonatką edukacji w oparciu o odkrycia psychologii rozwoju człowieka i psychologii pozytywnej:

“Lubię szkolenia! A że szkolenia są jeszcze fajniejsze, kiedy można się na nich bawić, pracuję między innymi z użyciem facylitacji metodami Points of You oraz z wykorzystaniem dramy. Specjalizuję się w tematyce związanej z motywacją i komunikacją oraz sprzedażą. Zajmuję się także obszarem zarządzania priorytetami, wdrażania zmian i budowania marki. Wierzę w rolę równowagi w życiu, dlatego prowadzę także kursy redukcji stresu w oparciu o uważność i sama na co dzień korzystam z dobrodziejstw uważnego życia. W zawodzie trenerki działam już ponad 15 lat i ciągle mam ochotę na nowe doświadczenia i przygody szkoleniowe. Szczególne miejsce w moim sercu (oprócz szkoleń) zajmują: teatr, Vivienne Westwood i koty”. 

Wybrane szkolenia zawodowe: 

Szkoła Trenerów

Stowarzyszenie Trenerów MATRIK 

Poradnictwo i pomoc psychologiczna, Rozwijanie kreatywności u dzieci i dorosłych 

Uniwersytet Jagielloński, instytut Psychologii Stosowanej 

Trening Praktyka metody Points of You 

Stałe dokształcanie w zakresie komunikacji opartej na analizie transakcyjnej

Studium Nauczycielskie metody MBSR

Polski Instytut Mindfulness

Kurs nauczycielski metody „Uwaga, to działa!”

Academy for Mindful Teaching 

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.