Benefit szkoleniowy – najważniejszy

W opublikowanym właśnie przez GranThotnton Raporcie „Oferty Pracy w Polsce” powiew optymizmu. Po kiepskim na rynku rekrutacyjnym styczniu z dwucyfrowym spadkiem YTY, niewielki wzrost nastąpił w lutym. Oczywiście są obszary rosnące i spadające.
Z poziomu Skillveo interesująca jest niezmiennie najsilniejsza pozycja benefitu szkoleniowego w ofertach pracy. Aby była ona faktem proponujemy naszą platformę – pozwala pracownikowi wejść w procesy learningowe od pierwszego dnia pracy. Ponad 300 kursów sprawi, że zakresu materiału ambitnym nie zabraknie. Odbycie pierwszych szkoleń w trybie online jest dobrym początkiem do kierowania w bardziej zaawansowane i droższe szkolenia offline.
Nasi doradcy wdrożeniowi z przyjemnością wyjaśnią wszelkie szczegóły. Zachęcamy do zaskakiwania pracowników od pierwszych dni praktycznym wymiarem realizacji benefitu szkoleniowego.

Ze Skillveo najchętniej!

Szczególnie interesujące w Raporcie okazują są:
– wzrost rekrutacji w obszarze finansowym
– spadek liczby ogłoszeń w obszarze marketingowo – sprzedażowym
– zmiany w okresie przed pandemią / w trakcie i obecnie. benefit pracy zdalnej zostanie z nami na dłużej a benefit owocowy spada na znaczeniu

Miłej lektury: https://grantthornton.pl/publikacja/rynek-rekrutacyjny-nadal-odporny-na-kryzys/

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.