Ile warta jest wiedza w 2023?

W warunkach inflacyjnych biznes stoi przed wieloma wyzwaniami, które uznaliśmy często za trwale pokonane. Presja rosnących kosztów, szybkości reakcji w zakresie zmian płacowych wpływają dynamicznie na i tak niełatwą sytuację na rynku pracy. Pomimo dużego napływu pracowników z Ukrainy w większości biznesów dostęp do wykwalifikowanych pracowników nie zwiększył się.

Jeśli w Twojej firmie przeciętne wynagrodzenie wynosi 7000 zł brutto, a zatrudniacie 200 pracowników, to koszty miesięczne pracodawcy wynoszą prawie 1,7 mln zł. Oczekiwany wzrost płac o 20% daje konieczność budżetowania ponad 2 mln zł miesięcznie. To jest potężny wzrost. Średnio blisko 1700 zł na pracownika i blisko 4 mln zł rocznie.

HR musi pomóc biznesowi w utrzymaniu rentowności w stopniu dawno niespotykanym. Jednym ze skutecznych, dobrych zarówno dla organizacji, jak i pracownika rozwiązań jest inwestycja w rozwój kompetencji pracownika. Szczególnie atrakcyjna jest w tym wypadku oferta platformy Skillveo.

Skillveo to nowoczesna forma podnoszenia kwalifikacji pracownika. Ta największa w Polsce platforma szkoleniowa posiada ponad 400 kompetentnych kursów, w których znajduje się łącznie ponad 5 tysięcy lekcji. Pracodawcy z różnych branż chętnie korzystają z Skillveo. Obsługa platformy jest intuicyjna, a sam materiał szkoleniowy podany klarownie i profesjonalnie. Stąd też wysokie oceny zadowolenia użytkowników, którzy doceniają jakość treści i nieustanne aktualizacje. Nowe materiały pojawiają się niezależnie od sytuacji na rynku. W trudnym dla biznesu roku 2022 na Skillveo pojawiło się ponad 50 nowych kursów. Średnio co miesiąc użytkownicy mogą skorzystać z 5-10 nowych szkoleń. 

Warto zapoznać się z ofertą platformy, która pozwala na rozwijanie zdolności pracowników i wymierną ocenę ich potencjału. Team doświadczonych specjalistów, którzy dbają o poszerzanie bazy kursów, zaprojektował gotowe ścieżki kariery i testy kompetencji. Użytkownicy otrzymują certyfikaty, a ich pracodawcy precyzyjne analizy, szczegółowe raporty i pełen monitoring aktywności. To profesjonalne narzędzie służące wspieraniu potencjału ludzi w przedsiębiorstwie. Dlatego też z platformy Skillveo korzysta ponad 200 znanych podmiotów biznesowych.

To również niezastąpione i funkcjonalne narzędzie przy onboardingu, które pozwala wdrożyć nowego pracownika w ściśle zaplanowany sposób bez komplikacji i utrudnień.

Zarówno pracodawca, jak i pracownik, ma dostęp do tej platformy dosłownie z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Co istotne, pracodawca może tworzyć też własne treści i procesy szkoleniowe lub zlecić to ekspertom ze Skillveo. Wszystko po to, by spersonalizować zadania i cele zgodnie z wymaganiami dotyczącymi danego pracownika. 

Korzystanie z wiedzy w największej bazie szkoleniowej z polskojęzycznymi kursami online to inwestycja w przyszłe sukcesy na coraz bardziej konkurencyjnym i niestabilnym rynku.

Jeśli interesuje Cię jak wdrożyć Skillveo w swojej organizacji – zostaw dane. Oddzwonimy lub napiszemy najpóźniej jutro!

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.