Budżet szkoleniowy 2023. Sprawdź, jak wydać mniej a dostać więcej

Nowy rok to nowe wyzwania w biznesie. Rola działów HR systematycznie w ostatnich latach rośnie. Jednym z wielu zadań jest stworzenie budżetu szkoleniowego. Szkolenia traktujemy już coraz częściej właściwie – jako inwestycję, a nie koszt. Kolejny rok niepewności wymusza coraz lepszą argumentację alokacji środków inwestycyjnych. Nie inaczej jest ze szkoleniami.

Zalety szkoleń nie są już w zasadzie kwestionowane. Ich zalety są wszechstronne, oto najważniejsze z nich: 

 • Poprawa produktywności i jakości pracy; 
 • Pomoc w szybszym rozwiązywaniu problemów;
 • Poprawa środowiska pracy;
 • Zmniejszenie konieczności nadzoru pracowników;
 • Wzrost efektywności firmy;
 • Zapobieganie wypadkom w pracy;
 • Zwiększenie stabilności firmy;
 • Wzrost poczucia, że jest się częścią grupy.

Kalkulując koszty szkoleń, należy wziąć dodatkowo pod uwagę takie aspekty:

 • Płaca za nieprzepracowany czas, jeśli szkolenie odbywa się w godzinach pracy. 
 • Dopłata, jeśli odbywa się poza godzinami pracy.
 • Rekompensata lub koszty związane, takie jak transport, jeśli pracownicy muszą przemieścić się do innego obiektu.

Jak widzimy, szkolenia wyjazdowe wiążą się z dodatkowymi utrudnieniami, a rok 2023 powinien być okresem, w którym liczy się przede wszystkim efektywność i rozsądne wydawanie pieniędzy. Dlatego dobrym wyjściem jest realizacja budżetu szkoleniowego w oparciu o kompleksowe rozwiązanie online dla całej firmy. Takie działanie uniezależni firmę od presji inflacyjnej, pozwoli na redukcję kosztów szkoleniowych, nie wiąże się z kosztami zewnętrznymi. Krótko mówiąc, firma otrzymuje więcej za mniej.

I tu pojawia się największy w Polsce gracz związany ze szkoleniami online. Platforma szkoleniowa Skillveo to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rozwój pracowników przy jednoczesnej oszczędności. W jednym miejscu dostępnym 24 h na dobę można skorzystać z ponad 300 profesjonalnych kursów. Łącznie to ok 5 tysięcy polskojęzycznych lekcji.

Skillveo to znana platforma wśród podmiotów, które dbają o rozwój zawodowy swoich pracowników. Z platformy Skillveo korzysta ponad 200 uznanych firm z niemal każdej branży.

Opinie o platformie wśród pracowników są wyjątkowo wysokie. Skillveo dba o ciągły rozwój funkcjonalności platformy oraz zakresu tematycznego kursów.

Nowe materiały pojawiają się niezależnie od sytuacji na rynku. W trudnym dla biznesu roku 2022 na Skillveo pojawiło się ponad 30 nowych kursów. Średnio co miesiąc użytkownicy mogą skorzystać z 5-10 nowych szkoleń. 

Wiele zalet Skillveo przyciąga kolejnych pracodawców, którzy doceniają intuicyjność obsługi i jakość materiałów szkoleniowych, ale także możliwość monitorowania postępów i znakomicie opracowany onboarding. To profesjonalne narzędzie służące wspieraniu potencjału ludzi w przedsiębiorstwie. Warto rozważyć tego typu kursy planując budżet szkoleniowy na 2023 rok.

Wypełnij poniższy formularz, Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy jak Skillveo może wspierać rozwój talentów w Twojej firmie.

AUTOR

Szukasz skutecznego sposobu na szkolenie pracowników?

Skillveo to innowacyjna platforma e-learningowa online. Nowoczesne rozwiązanie szkoleniowe dla pracowników firm, oferujące dostęp do szerokiej bazy kursów, niezależnie od miejsca i czasu. Naszą misją jest sprawienie, że dostęp do wiedzy jest stały i nieograniczony. Przenosimy szkolenia stacjonarne do internetu, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność działania. Wykorzystując nowoczesne technologie opracowaliśmy skuteczną metodologię szkoleniową. Chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: kontakt@skillveo.com lub skorzystaj z poniższego formularza.